شركت طراحي سايت
شركت طراحي سايت

آژانس هواپيمايي به شركت هايي گفته مي شود كه در زمينه ارائه نمودن خدمات مسافرتي فعاليت دارند. با توجه به اين كه امروزه طراحي سايت در تمامي مشاغل مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد،آژانس هاي هواپيمايي نيز نياز بسيار ضروري به طراحي يك وب سايت مناسب براي ارائه خدمات آنلاين به مشتريان خود دارند. در گذشته شاهد اين بوده ايم كه بهره گيري از دنياي اينترنت و طراحي سايت نقطه عطفي براي بسياري از كسب و كار ها بوده است. با توجه به گسترش روز افزون فضاي مجازي در زندگي مردم ارائه خدمات اينترنتي آژانس هاي هواپيمايي بيشتر از هميشه احساس مي شود. شركت طراحي سايت نوپرداز آماده ارائه جديد ترين تكنولوژي طراحي سايت آژانس هواپيمايي به مشتريان عزيز مي باشد. تمامي امكانات شركت طراحي سايت از پنل كاربري گرفته تا سامانه هاي مديريتي آژانس هاي هواپيمايي به صورت كاملا اختصاصي كدنويسي شده و قالب هاي گرافيكي نيز پس از تاييد مشتري پياده سازي خواهد شد.

شركت نوپرداز با بهره گيري از نيرو هايي متخصص در زمينه طراحي سايت آژانس هواپيمايي و سئو و بهينه سازي اين سايت ها، آماده ارائه خدمات اختصاصصي به مشتريان مي باشد. طراحي سايت براي آژانس ها همواره شامل نكاتي است كه بايد رعايت شوند و ادامه به آن ها خواهيم پرداخت. اما چرا طراحي سايت آژانس هواپيمايي مهم است؟ اين وب سايت ها چه خدماتي را به مشتريان ارائه خواهند داد؟ اهميت طراحي وب سايت براي آژانس هاي هواپيمايي در چيست؟

اهميت طراحي سايت آژانس هواپيمايي

با توجه به اين كه اغلب مشتريان آژانس هاي هواپيمايي نيازمند دريافت خدمات آنلاين هستند، از اين رو آژانس هاي هواپيمايي مي توانند با طراحي سايتي مناسب نسبت به جلب رضايت مشتريان خود اقدام نمايند. همچنين با استفاده از خدمات سئو و بهينه سازي سايت اين امكان نيز وجود دارد كه بازديد كنندگان بيشتري به سمت وب سايت شما جذب شده و ترجيح دهد تا از خدمات هواپيمايي شركت شما استفاده نمايد. اهميت طراحي سايت براي كسب و كار شما به اندازه همان كسب و كارتان است، پس سعي كنيد در اين زمينه با شركت هاي معتبر و قابل اعتماد همكاري نماييد تا به نتيجه اي مطلوب برسيد. داشتن نمونه كار هاي حرفه اي و تسلط شركت بر موضوع وب سايت شما يكي از مهم ترين نكاتي است كه مي توانيد در انتخاب يك شركت طراحي سايت مناسب مد نظر قرار دهيد.

متخصصان شركت نوپرداز با استفاده از جديدترين متد هاي روز طراحي سايت و رعايت اصول سئو و بهينه سازي در هنگام طراحي سايت تلاش مي كنند بهترين وب سايت را در اختيار مشتريان گرامي قرار دهند. شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه و دريافت مشاوره رايگان با ما تماس بگيريد.

ويژگي صفحات سايت آژانس هواپيمايي

 • طراحي سي پنل اختصاصي و كاربر پسند
 • طراحي صفحه پذيرش آنلاين
 • طراحي صفحه وضعيت بليط مسافران
 • طراحي صفحه ارائه اطلاعات سفر و راهنماي مشتريان
 • طراحي صفحه ارتباط با ما و دفتر فروش
 • طراحي صفحه درگاه پرداخت الكترونيكي 
 • طراحي صفحه خريد بليط به صورت اينترنتي 
 • طراحي قسمت نظرات و پيشنهادات مشتريان
 • طراحي صفحه ارتباط آنلاين اپراتور با مشتريان
 • طراحي صفحه ارتباط با شركت و درخواست همكاري
 • طراحي صفحه مديريت مطالب وب سايت

برترين شركت‌هاي هواپيمايي ايران

شركت هاي هواپيمايي ايراني كه از سال 1345 تا به حال تاسيس گرديده اند متشكل از بخش خصوصي، نظامي و دولتي مي باشند. اين شركت ها به شرح زير مي باشند:

 • هما: شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) به عنوان اولين ايرلاين ايراني در سال ۱۳۴۵ تحت عنوان شركت هواپيمايي ملي ايران با هدف حمل و نقل بار، مسافر و محمولات پستي به داخل و خارج كشور ايجاد شد كه الان نيز در اغلب مسيرهاي داخلي و خارجي در حال تردد مي باشد.
 • ايران ايرتور: شركت هواپيمايي ايران ايرتور در سال ۱۳۷۲ به عنوان يك شركت فرعي شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) به منظور انجام كارهاي چارتري و توريستي ايجاد گرديد و بعد از مدتي تعدادي هواپيما اجاره و خريداري كرد. اين شركت اكنون به وزارت دفاع منقل گرديده و پرواز هاي مختلفي دارد.
 • آسمان: شركت هواپيمايي آسمان بعد از انقلاب از ادغام حدود شش شركت كوچك به عنوان ايرتاكسي ايجاد شد. اين شركت ابتدا قرار بود براي نقاط دور افتاده و با هواپيماهاي كوچك فعاليت كند اما با تغيير قانون (طبق قانون در آن زمان تنها شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي مي‌ توانست هواپيماهاي بزرگ داشته باشد) اين شركت از ناوگان با برد متوسط و هواپيماهاي با صندلي بيشتر استفاده كرد و در بخش هايي كه مسافر كمتر و مشكلات بيشتري را شامل بود، پرواز نمود.
 • ماهان: شركت هواپيمايي ماهان نيز به وسيله بخش خصوصي در سال ۱۳۷۲ در كرمان ايجاد شد و جزء شركت‌هايي مي باشد كه در مدت اخير به خوبي رشد نموده و نام اين ايرلاين در زمره ايرلاين‌هاي ايمن منطقه قرار گرفته است.
 • كاسپين: شركت هواپيمايي كاسپين نيز در سال ۱۳۷۲ تأسيس شده و در حال حاضر شش فروند هواپيما دارد.
 • كيش اير: شركت هواپيمايي كيش در سال ۱۳۷۰ تاسيس گرديد و متعلق به سازمان منطقه آزاد كيش مي باشد.

شركت طراحي سايت آژانس هواپيمايي

شركت نوپرداز با طراحي قالب اختصاصي براي وب سايت مشتريان خود اين اطمينان را به آن ها مي دهد كه سايت آن ها به صورت كاملا حرفه اي و بر اساس قوانين و اصول سئو و بهينه سازي طراحي گردد. توجه به رابط كاربري مناسب و طراحي گرافيك هاي تاييد شده توسط مشتري از جمله مشخصاتي است كه شركت نوپرداز به آن توجه زيادي دارد. ارائه خدمات و پشتيباني 24 ساعته پس از طراحي سايت از جمله عواملي است كه سبب رضايت مشتريان گرديده است. خدمات شركت نوپرداز فقط به قسمت طراحي سايت ختم نمي شود و دپارتمان سئو شركت نوپرداز آماده خدمت رساني به مشتريان محترم با ارائه خدماتي چون افزايش رتبه وب سايت در موتور هاي جستجو و افزايش بازيد از طريق موتور هاي جستجو مي باشد. با استفاده از خدمات سئو مي توانيد به راحتي از رقبا خود سبقت بگيريد و كسب و كار خود را به يك برند معتبر تبديل كنيد.

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1397/2/3  ] [ ۰۸ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

شايد در سال هاي گذشته به اندازه الان مبحث طراحي سايت در استان قم از اهميت زيادي برخوردار نبود اما در سال هاي اخير با رشد و پيشرفت تكنولوژي در كشور شاهد ظهور كسب و كار هاي اينترنتي و رونق گرفتن فعاليت هاي اينترنتي و طراحي سايت بوده ايم. در ادامه به معرفي استان قم و طراحي سايت در اين استان پرداخته ايم.

معرفي استان قم

قم از جمله بزرگ ترين استان هاي موجود در قسمت مركزي كشور ايران مي باشد كه در فاصله 125 كيلومتري از پايتخت ايران (شهر تهران) واقع گرديده است. در نزديكي استان قم رودخانه قمرود قرار دارد و شهر قم مركز استان قم مي باشد. به شهر قم لقب هاي زيادي داده شده است اما اغلب از اين شهر به عنوان پايتخت مذهبي ايران ياد مي شود. بيشتر افراد ساكن در استان قم مسلمان و شيعه دوازده امامي هستند. در ابتدا زرتشتيان در قم سكونت داشتند كه ممجان ناميده مي شد. استان قم به جهت اين كه در آن آب زيادي جمع مي شده و هيچ منفذ و رهگذري نبوده و گياهان فراوان مي روييده است، قم ناميده اند. مردم شهر قم به مهمان نواز بودن معروف هستند و از اين رو همواره افراد زيادي از سرتاسر نقاط مختلف جهان به سمت اين شهر مي آيند. كسب و كار هاي اينترنتي و طراحي سايت و فروشگاه هاي اينترنتي در استان قم طي چند سال گذشته پيشرفت چشم گيري داشته كه سبب ايجاد مشاغل زيادي براي مردم اين استان شده است.

وضعيت اقتصادي استان قم

از جمله با اهميت ترين عوامل در اقتصاد قم وجود حرم حضرت معصومه (س) است كه زائران زيادي را از سراسر نقاط دنيا به سمت شهر قم مي آورد و سبب بهبود رونق كسب و كار بسياري از كسبه آن شهر نيز گرديده است. روستاهاي اطراف قم نيز به جهت وضعيت آب و هواي مناسبي كه دارند محل پرورش انواع درختان ميوه از جمله گيلاس، انجير، گردو، چغندر و گندم مي باشند. همچنين شهر قم يكي از مهم ترين مسير هاي حمل و نقلي كشور است كه شهر هاي جنوبي كشور را به تهران متصل مي نمايد و از اين رو به مسير رفت و آمد بسياري از وسايل نقليه مختلف مي باشد.

امروزه گلايه بسياري از صاحبان كسب و كار ها اين است كه بازار رونق قديم را ندارد و نمي توان مثل قديم جذب مشتري داشت، در جواب اين حرف بايستي به فروشگاه هاي اينترنتي نگاه كرد كه گردش هاي مالي بسيار بالايي در روز دارند و درآمد خوبي كسب كرده اند. مبحث سئو وب سايت از مهم ترين عواملي است كه امروزه تاثير زيادي بر انواع مختلف كسب و كار ها گذاشته است و به عنوان يك نوع سرمايه گذاري مناسب در دنياي اينترنت مطرح گرديده است.

طراحي وب سايت

طراحي وب سايت به مهارت هايي كه جهت تشكليل و راه اندازي صفحات يك وب سايت مورد استفاده قرار مي گيرند، گفته مي شود. وقتي كه اين تكنولوژي آغاز به كار نمود طراحان و برنامه نويسان تنها مي توانستند از زبان نشانه گذاري html براي ساخت صفحات وب سايت استفاده كنند، اما با گذشت زمان اين تكنولوژي پيشرفت زيادي داشت و استفاده از ابزار هاي پيشرفته تر سبب شد تا بتوان از وب سايت هاي با انعطاف بيشتري استفاده نمود. همچنين با اضافه شدن زبان هاي جديد برنامه نويسي براي طراحي صفحات وب سايت اين امكان ايجاد شده است كه افراد متناسب با نياز خود بتوانند از زبان هاي مختلفي مانند PHP و ASP براي طراحي صفحات سايت استفاده كنند.

استفاده از ابزار هاي آماده طراحي سايت هم روش ديگري است كه بسياري از افراد به دليل آسان تر بودن راه اندازي آن و هزينه كمتر به سراغ آن ها مي روند اما بايد به اين نكته توجه داشته باشند كه اين مدل ابزار هاي طراحي سايت داراي امكانات محدود هستند كه ممكن است براي آن ها مشكل ايجاد نمايد و توصيه ما اين است كه اگر قصد فعاليت جدي در زمينه اينترنت و فضاي مجازي داريد، به سمت طراحي وب سايت هاي اختصاصي براي كسب و كار خود برويد.

اهميت طراحي سايت استان قم

با توجه به وجود جنبه هاي توريستي مختلف در شهر قم، استفاده از نرم افزار هاي فروشگاه اينترنتي و طراحي وب سايت هاي اينترنتي از جمله ملزوماتي مي باشند كه مي توانند به صاحبان كسب و كار هاي مختلف براي گسترش تبليغات خود كمك نمايد. بسياري از زائران قبل از مسافرت كردن به شهر قم قصد دارند از مراكز خريد يا مراكز توريستي شهر قم اطلاعاتي پيدا كنند يا قصد رزرو و تهيه هتل يا مكاني براي سكونت خود را دارند كه با استفاده از يك وب سايت مناسب مي توان به آن ها در اين زمينه كمك نموده است. بسياري از صاحبان كسب و كار هاي اينترنتي در استان قم با بهره بردن از وب سايت هاي تجاري توانسته اند محدوده كسب و كار خود را گسترده تر نمايند. هتل ها، مراكز اقامتي، مراكز آموزشي، مراكز توريستي و گردشگري و مراكز فروش از جمله مهم ترين مراكزي هستند كه مي توانند براي افزايش مشتريان خود از يك وب سايت اختصاصي بهره گيرند.

عوامل موفقيت در طراحي سايت

مي توان گفت مهم ترين عامل موفقيت در طراحي سايت در هر زمينه اي، هدفي است كه بخاطر آن وب سايت ايجاد شده است. امروزه شاهد اين هستيم كه وب سايت هاي فراواني بدون داشتن هدف خاصي شروع به فعاليت مي كنند و پس از گذشت مدتي شروع به ايجاد دسته هاي مختلف و نامربوط مي كنند. در واقع اين كار نه تنها امتياز منفي براي اين مدل وب سايت ها توسط موتور هاي جستجو به دنبال خواهد داشت بلكه سبب گمراهي موتور هاي جستجو از هدف و موضوع وب سايت شما مي گردد، كه اين موضوع سبب آسيب رسيدن به وب سايت شما خواهد شد.

يكي ديگر از عوامل مهم موفقيت وب سايت شما در دنياي اينترنت ايجاد منو هاي مناسب و ناوبري آسان است. كاربر وقتي به وب سايت شما رجوع مي كند دوست دارد كه بتواند به راحتي در آن پيمايش كند و در سريع ترين زمان ممكن به نتايج مورد نياز خود دست پيدا كند در غير اين صورت اگر وب سايت شما اين قابليت را نداشته باشد سبب كاربر گريزي و ضعف در وب سايت شما خواهد شد. امروزه با توجه به هزينه هاي بالاي تبليغات در وب سايت هاي مختلف و تبليغات مقطعي در گوگل، بهترين و منطقي ترين روشي كه مي توانيد به واسطه آن به تبليغات دائمي براي محصولات خود دست بيابيد، توجه به مبحث سئو و بهينه سازي مي باشد.

عامل ديگري كه نقش كليدي در طراحي وب سايت شما خواهد داشت زيبايي گرافيكي و طراحي ظاهري سايت شما خواهد بود كه سبب توجه بيشتر كاربران و بازديد كنندگان وب سايت شما مي گردد. در اين مورد سعي كنيد از متخصصان مختلف در زمينه هاي گرافيكي و ظاهري سايت كمك بگيريد.

شركت طراحي سايت قم

امروزه شركت هاي مختلفي در استان قم مشغول فعاليت مي باشند كه خدمات طراحي سايت را به همشهريان خود ارائه مي دهند. توصيه مي شود افرادي كه قصد دارند كسب و كار اينترنتي خود را به صورت منطقي و درست پيش ببرند به شركت هاي حرفه اي و با تجربه در زمينه طراحي وب سايت مراجعه نمايند و پس از كسب نمودن مشاوره هاي ضروري از متخصصان اين شركت ها نسبت به سفارش وب سايت مد نظر خود اقدام نمايند. توجه به خواسته هاي مشتريان و كسب رضايت آنان از جمله با اهميت ترين عوامل موفقيت شركت هاي طراحي سايت قم مي باشد. مشتريان نيز بايد به اين نكته توجه كنند كه ظاهر سايت از اهميت بلايي برخوردار است و يك وب سايت مناسب فقط منوط به داشتن امكانات مختلف نيست بلكه اين امكانات بايد به گونه اي در صفحات وب سايت در دسترس بازديد كنندگان قرار بگيرند كه آن ها را دچار سردرگمي نگردند.

شركت طراحي سايت نوپرداز با بهره بردن از كادري مجرب و حرفه اي آماده  ارائه خدمات ويژه و تخصصي در زمينه هاي طراحي وب سايت ، طراحي فروشگاه هاي اينترنتي، طراحي اپليكيشن هاي موبايلي و سئو و بهينه سازي وب سايت توسط موتور هاي جستجو آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز در استان قم مي باشد.

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1397/2/2  ] [ ۰۵ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

با توجه به پيشرفت روز افزون اينترنت در كشورمان شاهد گسترش طراحي وب سايت ها و اپليكيشن هاي موبايل مختلف هستيم. طراحي سايت در استان تهران به دليل وجود كسب و كار هاي وابسته به دنياي اينترنت از ملزومات اغلب كسب و كار ها به حساب مي آيد. در ادامه به معرفي استان تهران و شغل طراحي سايت تهران مي پردازيم.

معرفي تهران

پيشينه شكوفايي تهران به سال ۱۷۸۸ ميلادي بر مي گردد. زماني كه آقامحمدخان قاجار آن را به عنوان پايتخت انتخاب كرد. در زمان رضاشاه پهلوي سريع تر گسترش يافت و افراد زيادي را از استان‌هاي  اطرافش به خود جذب كرد. ساكنان اصلي تهران، گروه‌هاي فارسي‌زبان بودند، اكنون اقوام مختلفي در اين شهر ساكن اند. اكثر مردم در اين شهر، زبان فارسي با لهجه تهراني دارند. ديگر گروه‌هاي ساكن در تهران عبارتند از كرد، لر، آذربايجاني، گيلك،  مازندراني، ارمني و عرب. تراكم جمعيت در تهران بين ده‌ هزار و هفتصد تا بيش از يازده هزار نفر در هر كيلومتر مربع مي باشد كه بر اساس آمار، بيستمين شهر پرتراكم جهان است.

شهر تهران در شمال ايران، در كوهپايه‌هاي جنوبي رشته‌كوه البرز در حد فاصل طول جغرافيايي ۵۱ درجه و ۲ دقيقهٔ شرقي تا ۵۱ درجه و ۳۶ دقيقهٔ شرقي، به طول تقريبي ۵۰ كيلومتر و عرض جغرافيايي ۳۵ درجه و ۳۴ دقيقهٔ شمالي تا ۳۵ درجه و ۵۰ دقيقهٔ شمالي به عرض تقريبي ۳۰ كيلومتر گسترده شده‌است. ارتفاع شهر در بلندترين نقاط شمال به حدود ۲۰۰۰ متر و در جنوبي‌ترين نقاط به ۱۰۵۰ متر از سطح دريا مي‌رسد. تهران از شمال به نواحي كوهستاني، و از جنوب به نواحي كويري منتهي شده، در نتيجه در جنوب و شمال داراي آب و هوايي متفاوت است. نواحي شمالي آب و هواي سرد و خشك و نواحي جنوبي آب و هواي گرم و خشك دارند.

وضعيت اقتصادي استان تهران

تهران به عنوان مهم ترين شهر اقتصادي كشور محسوب مي شود. قيمت زمين ها در برخي مناطق اين استان بسيار بالا بوده و جزء گران قيمت ترين زمين هاي دنيا نيز به حساب مي آيد. تهران به دليل اين كه پايتخت ايران است زودتر از شهر هاي ديگر با معماري مدرن جهان آشنا گرديد و از اين نظر نيز پيشرفت زيادي داشته است. در اين استان كاخ هاي متعددي وجود دارند كه اغلب آن ها در زمان قاجار و ناصرالدين شاه ساخته شده اند. در استان تهران شركت هاي بزرگي در زمينه هاي مختلف در حال فعاليت هستند و زمينه كاري براي شاغلان در رشته هاي مختلف از جمله IT در اين شهر بسيار مناسب مي باشد.

توجه به كسب و كار هاي نوين و اينترنتي از جمله مهم ترين عواملي است كه در استان تهران مورد توجه مردم قرار گرفته است. با توجه به اين كه روز به روز كسب و كار هاي فيزيكي در حال نابود شدن هستند و جاي خود را به دنياي اينترنت مي دهند كه به همين دليل شاهد رقابت سنگين تر وب سايت هاي مختلف خواهيم بود. 

اهميت طراحي سايت تهران

با توجه به اينكه تهران پايتخت كشور ايران است، داراي جمعيت زيادي مي باشد. مردم اين شهر در زمينه هاي مختلفي مشغول كسب و كار هستند كه استفاده از نرم افزار هاي فروشگاه اينترنتي و وب سايت اينترنتي مي تواند به آن ها كمك بسياري نمايد. همچنين استفاده از اصول سئو و بهينه سازي از صرف كردن بسياري از هزينه هاي سنگين تبليغاتي براي شركت ها جلوگيري خواهد كرد.
بسياري از مردم قبل از مسافرت كردن به تهران قصد دارند از مراكز توريستي و تفريحي و مراكز خريد شهر تهران اطلاعاتي كسب كنند و يا مي خواهند براي سكونت خود هتل يا سوئت رزرو كنند و يا قصد سفارش آنلاين غذا دارند؛ بنابراين طراحي وب سايت مناسب مي تواند به آن ها كمك زيادي نمايد. بسياري از افراد با استفاده از وب سايت براي كسب و كار خود توانسته اند كار خود را گسترش دهند. هتل ها، مراكز اقامتي، مراكز آموزشي، مراكز توريستي و گردشگري و مراكز فروش از جمله مهم ترين مراكزي هستند كه مي توانند براي افزايش مشتريان خود از يك وب سايت اختصاصي بهره گيرند. اين نكته را به خاطر داشته باشيد كه موفقيت وب سايت شما در گرو استفاده از تيمي متخصص و تلاش خواهد بود.

چرا طراحي سايت واكنش گرا؟

امروزه چيزي كه كاملا مشخص است، استفاده بسيار بالاي مردم از تلفن هاي هوشمند و تبلت ها مي باشد. نتايج تحقيقات اخير مشخص نموده است كه اغلب مردم تمايل به استفاده از تلفن هاي همراه به جاي كامپيوتر ها براي وب گردي و انجام كار هاي اينترنتي خود دارند. حال تصور كنيد شما يك وب سايتي طراحي كرده ايد كه واكنش گرا نيست. چه روي خواهد داد؟ 

طبق بررسي هاي اخير متخصصان مشخص شده است كه سايت هايي كه ريسپانسيو يا واكنش گرا نيستند و از رابط كاربري خوبي در اين زمينه برخوردار نيستند در حدود نيمي از بازديد كنندگان خود را از دست داده اند كه اين موضوع به خوبي اهميت بالاي طراحي سايت هاي واكنش گرا را نشان مي دهد.

شركت طراحي سايت تهران

شهر تهران به واسطه اين كه پايتخت كشور محسوب مي شود و اغلب سرمايه داران بزرگ كشور در اين شهر در حال رفت و وامد هستند و همچنين از نظر تكنولوژي نيز نسبت به استان هاي ديگر پيشرفت بيشتري داشته، در آن زمينه سرمايه گزاري و كار براي بسياري از شركت هاي طراحي سايت و فروشگاه هاي اينترنتي فرآهم آمده است. توجه به سوابق كاري شركت و بهره گيري از متخصصان در زمينه طراحي سايت از جمله موارد مهمي است كه مشتريان بايستي به آن توجه داشته باشند. شركت طراحي سايت نوپرداز با بهره بردن از كادري مجرب و حرفه اي آماده  ارائه خدمات ويژه و تخصصي در زمينه هاي طراحي وب سايت ، طراحي فروشگاه هاي اينترنتي، طراحي اپليكيشن هاي موبايلي و سئو و بهينه سازي وب سايت توسط موتور هاي جستجو آماده ارائه خدمات به مشتريان عزيز در استان تهران مي باشد.

تهران

 

امتیاز:
بازدید: 0
برچسب:
:
[ 1397/2/2  ] [ ۰۵ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

امروزه افراد زيادي هستند كه جهت پيدا كردن مطالب پزشكي تازه و به روز دنيا به دنبال آن ها در سايت هاي پزشكي جستجو مي كنند. طراحي سايت پزشكي با قابليت هاي مختلف مي تواند به پزشكان براي انتشار مطالب پزشكي و آگاه نمودن جامعه از بيماري هاي مختلف كمك نمايد. با گسترش وب سايت هاي پزشكي در سراسر كشوره ها به نظر مي رسد فضاي اينترنت يك بستر مناسبي براي پزشكان مي باشد تا از طريق آن به نشر اطلاعات پزشكي تخصصي خود بپردازند. در طراحي سايت پزشكي رعايت كردن قوانين طراحي سايت واكنش گرا و همچنين استفاده از ابزار هاي درست طراحي  از جمله مهم ترين نكاتي است كه بايد به آن ها توجه داشت. شركت نوپرداز با بهره گيري از كادري متخصص و با تجربه آماده خدمت رساني به مشتريان عزيز در زمينه طراحي سايت هاي پزشكي مي باشد.

از جمله ديگر امكانات سايت هاي پزشكي امكان ويزيت و تعيين زمان ملاقات بيماران مي باشد كه بيماران مي توانند از اين طريق نسبت به تعيين زمان ملاقات خود اقدام نمايند. همچنين امكان ارائه نمودن مشاوره هاي اينترنتي رايگان نيز از ديگر خدماتي مي باشد كه در سايت هاي پزشكي مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد. در نهايت با توجه به سيستم هاي آنلاين پزشكي حال حاظر در دنيا، طراحي سايت هاي پزشكي از اهميت بسياري برخوردار هستند. طراحي سايت هاي پزشكي به صورت واكنش گرا از ديگر نكات مهمي است بايستي در پياده سازي اين مدل وب سايت ها در نظر گرفته شود. در ادامه به بررسي ضرورت ها و مزاياي طراحي سايت هاي پزشكي مي پردازيم:

مزاياي استفاده از سيستم هاي پزشكي چيست؟

 • ارائه دقيق، به روز و كامل اطلاعات در مورد بيماران
 • دسترسي به اطلاعات پرونده هاي پزشكي بيماران و ثبت اطلاعات به صورت آنلاين
 • معرفي پزشكان و خدمات ارائه شده توسط مراكز پزشكي
 • دسترسي سريع به سوابق بيمار براي مراقبت كارآمدتر
 • اشتراك گذاري اطلاعات الكترونيكي با بيماران و ساير پزشكان به صورتي مطمئن
 • بهبود تعامل و ارتباطات بيمار و ارائه دهندگان خدمات درماني و همچنين راحتي خدمات درماني
 • تجويز ها قابل اطمينان تر و ايمن تر انجام مي شود
 • كاهش بسياري از خطا هاي انساني و ناخودآگاه
 • تعيين زمان ملاقات حضوري بيماران با پزشكان
 • افزايش امنيت اطلاعات و حريم خصوصي بيمار
 • ارائه دهندگان خدمات بهداشتي را قادر مي سازد تا كارايي و اهداف كسب و كار خود را بهبود بخشند
 • كاهش هزينه هاي پزشكي و درماني براي بيماران

ضرورت طراحي سايت پزشكي

امروزه در تمامي كشور هاي پيشرفته دنيا توجه به مباحث پزشكي از راه دور از طريق اينترنت اهميت زيادي پيدا كرده است. در اغلب كشور هاي بزرگ دنيا مانند آمريكا سرمايه داران زيادي هستند كه در اين زمينه هزينه هاي بسياري را صرف كرده اند. طبيعي است كه انجام بسياري از خدمات پزشكي مانند تعيين وقت و مشاوره از طريق اينترنت و از راه دور بسيار كار را براي بيماران و پزشكان راحت تر خواهد كرد. در كشور ما نيز به مرور شاهد ايجاد ابزار هاي مختلفي خواهيم بود كه از طريق اينترنت بسياري از خدمات پزشكي را براي مشتريان ارائه خواهند داد. يكي ديگر از ضرورت هاي طراحي سايت هاي پزشكي اين است كه مردم مي توانند با تخصص هاي پزشكان مختلف و سوابق كاري آن ها آشنايي پيدا كنند. شايد بسياري از بيماران از سوابق كاري و علمي پزشك مد نظرشان اطلاعاتي ندارند و از اين طريق مي توانند اطلاعات لازم را كسب نمايند. 

سيستم هاي نوبت دهي از ديگر مشخصات مهم وب سايت هاي پزشكي است كه سبب راحتي كار براي بيماران و پزشكان خواهد شد. استفاده از سيستم هاي نوبت دهي آنلاين همچنين از بروز ناهماهنگي ها و بروز خطا هاي انساني جلوگيري خواهد نمود و سبب صرفه جويي در وقت افراد مي گردد. شما مي توانيد با مراجعه به قسمت نمونه كار ها مي توانيد نمونه كار نوبت دهي طراحي شده توسط شركت نوپرداز را مشاهده نماييد. اين سيستم به صورت اختصاصي كد نويسي شده است و از امنيت بالايي براي حفظ اطلاعات كاربران برخوردار مي باشد.

ابزار هاي تخصصي پنل هاي سايت پزشكي 

استفاده از محيط سي پنل در وب سايت هاي پزشكي مي تواند اين امكان را در اختيار پزشكان قرار بدهد تا بتوانند به راحتي پست هاي خود را اضافه تغيير يا حذف كنند. يك محيط سي پنل حرفه اي با محيط كاربري مناسب از ضروري ترين امكاناتي است كه در وب سايت هاي پزشكي استفاده از آن ها لازم است.

اما اهميت سئو در طراحي سايت پزشكي چيست؟

شايد روش هاي مختلف تبليغاتي براي بيشتر شدن مشتريان شما يا بازديد كنندگان از وب سايت شما تاثيرات خوبي به همراه داشته باشد اما اين نكته را ياد آوري مي نمايم كه سرمايه گذاري در زمينه سئو و بهينه سازي وب سايت پزشكي شما توسط موتور هاي جستجو عاملي است كه مي تواند يك تبليغ دائمي و شگفت آور را براي شما به همراه داشته باشد. با توجه به قيمت هاي بسيار بالاي تبليغات، قطعا هزينه كردن روي مبحث سئو و بهينه سازي سايت يك سرمايه گذاري با ارزش براي كسب و كار شما خواهد بود كه براي وب سايت شما تبليغاتي دائمي به همراه خواهد داشت.

ويژگي صفحات سايت پزشكي

 • طراحي صفحه تعيين زمان ويزيت و ملاقات پزشك با بيمار
 • طراحي صفحه آناليز اختصاصي بر مبناي الگوريتم هاي هوش مصنوعي
 • طراحي صفحه مشاوره رايگان پزشكي براي بيماران
 • طراحي صفحه نوبت گيري و نوبت دهي پزشكي 
 • طراحي صفحه درگاه پرداخت الكترونيكي آنلاين
 • طراحي صفحه اخبار و مقالات پزشكي
 • طراحي صفحه ثبت نام كاربران جديد در وب سايت
 • طراحي صفحه جديد ترين اخبار پزشكي روز دنيا
 • طراحي صفحه خبرنامه و ارتباط با مشتريان
 • افزايش بازديد كنندگان وب سايت پزشكي شما 
 • استفاده از سي پنل اختصاصي براي تعيين قرار ملاقات ها
 • ايجاد وبلاگ اختصاصي براي استفاده پزشكان مختلف
 • امكان ايجاد وبلاگ براي پزشكان مختلف با توجه به حيطه تخصصي آن ها
 • طراحي صفحه تماس با مراكز پزشكي و درماني

 

امتیاز:
بازدید: 1
برچسب:
:
[ 1397/1/27  ] [ ۱۰ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

در اين مقاله درباره اعتماد به يك شركت طراحي سايت توضيح خواهيم داد. انتخاب يك شركت طراحي سايت مناسب كار آساني نيست اما اگر به يك سري نكات توجه داشته باشيد قطعا مي تواند از هدر رفتن وقت و هزينه شما جلوگيري كند و افزايش فروش و رونق كسب و كار اينترنتي شما را در پي داشته باشد.

چه كسي به شما اعتماد مي كند؟

برخي از افراد معتقد هستند كه به هيچ كسي نمي توان اعتماد كرد. بسياري از كارآفرينان درباره اعتماد نگراني دارند. در نتيجه، اين سوال فراتر از افرادي است كه شما به آن ها اعتماد داريد. شما به چه كساني اعتماد مي كنيد؟ يا به طور خاص، چه كسي مي تواند با موفقيت كسب و كار شما اعتماد كند؟ هيچكس جز شما، درست نيست؟

ممكن است شما مالك يك كسب و كار، كارآفرين يا كارمند يك شركت باشيد. بازگشت اعتبار و اعتماد مشتريان و مردم بسيار سخت است. اين يك واقعيت تلخي است كه برخي از شركت ها با ننگ “غير قابل اعتماد بودن” مواجه هستند.

به عنوان يك مصرف كننده، ما با صنايعي كار خواهيم كرد كه به اعتماد ما نياز دارند. هنگامي كه ما وارد يك فروشگاه خودرو يا نمايندگي مجاز مي شويم، به آن ها اعتماد مي كنيم كه بهترين ماشين ها را با مناسب ترين قيمت ها به ما نشان خواهند داد. اين نوع اعتماد براي پزشكان، وكيل ها و ساير مشاغل نيز صادق است.

فقط به من اعتماد داشته باشيد

برخي از كسب و كار ها به خاطر نقض كردن اعتماد مشتريان شناخته شده هستند. بار ها شده كه شما از طريق رسانه هاي مختلف درباره كار هاي خلاف و غير قانوني شركت هاي مختلف باخبر شده ايد. يك شركت طراحي سايت مانند ساير شركت ها ممكن است نزد مردم به عنوان شركتي فريب دهنده شناخته شود.

من به عنوان يك طراح وب سايت، با افرادي كه نسبت به شركت هاي طراحي سايت اعتماد كمي دارند، همدردي مي كنم. صنعت ما مانند بسياري از صنايع ديگر داراي تعداد زيادي از افرادي است كه خدمات ضعيفي را ارائه مي دهند.

شما ممكن است توسط يك طراح وب سايت آسيب ديده باشيد

من اخيرا با يكي از مشتريان بالقوه شركت هاي طراحي سايت تماس گرفتم. او درباره نحوه آشنايي خود با طراح وب سايتش صحبت كرد. اين كه چگونه طراح باعث عقب افتادن كسب و كار آن ها شده است. او گفت كه در حال حاظر شكست خورده و تجربه تلخي از همكاري با شركت طراحي سايت قبلي دارد. او گفت كه كسب و كارش توسط يك شركت طراحي سايت كه به او قول افزايش فروش و طراحي وب سايتي قدرتمند را داده بود، آسيب ديده است .او گفت كه اكنون به دنبال يك شركت طراحي سايت است كه علاوه بر اين كه توانايي ارائه خدمات را داشته باشد، بلكه بتواند خود را اثبات نمايد. در حال حاظر به دليل تجربه هاي نادرست قبلي او نمي تواند به يك شركت طراحي سايت اعتماد كند.

آيا مي توان او را سرزنش كرد؟ ممكن است شما بگوييد كه نتايج ضعيف او به دليل انتخاب هاي نادرست خودش بوده است. اما اين نكته را بايد به خاطر داشت كه شكست كسب و كار او به خاطر همكاري با يك شركت طراحي سايت بوده است.

شركت طراحي سايتي كه مي خواهيد با آن همكاري داشته باشيد به دنبال همكاري بلند مدت خواهد بود.

معني آن چيست؟ اين بدان معني است كه هر دو طرف به دنبال ايجاد يك رابطه بلند مدت با يك هدف تجاري مهم در ذهن خود باشند. نتيجه نهايي بايد براي هر دو طرف يعني شركت طراحي سايت و مشتريان سود و منفعت داشته باشد. اين يك ويژگي جهاني است كه همه ي كسب و كارهاي خوب دارند. اغلب طراحان وب بر روابط كوتاه مدت براي پروژه هاي جداگانه تمركز مي كنند، نه يك رابطه ي طولاني مدت با مشتري.

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/1/26  ] [ ۰۶ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

امروزه با توجه به توسعه اينترنت در دنيا، استفاده از يك وب سايت مناسب براي اغلب شركت ها و ادارات اجتناب ناپذير شده است. طراحي سايت اداري براي ادارات و نهاد هاي دولتي و غير دولتي اهميت زيادي دارد. دليل آن هم اين است كه اگر نهادي فاقد يك وبسايت مناسب باشد، اين موضوع از ديد بسياري از كاربران و مخاطبان آن ها خوب نخواهد بود. اين ادارات مي توانند از اين طريق بسياري از خدمات مشتركين خود را به صورت اينترنتي و از راه دور انجام دهند.

طراحي سايت اداري مستلزم توجه داشتن به برخي نكات است. از اين رو توصيه مي شود كه جهت طراحي سايت براي اداره يا نهاد مورد نظر خود حتما با شركت هاي حرفه اي و با سابقه وارد مذاكرات شويد و مشاوره هاي كافي را نيز دريافت نماييد.

ويژگي هاي طراحي وب سايت اداري

 • بخش مديريت وب سايت

  • استفاده از سي پنل حرفه اي شامل تمامي امكانات
  • امكان تنظيمات و تعريف عنوان نشريه – لوگو
  • امكان تعريف مدير و كاربر با دسترسي هاي پيشرفته (تحريريه)
  • امكان مديريت كاربران و مديران سايت
  • امكان ايجاد و مديريت شمارگان نشريه همراه با تاريخ چاپ و تصوير
  • امكان ارسال و مديريت اخبار
  • امكان گزارش گيري و جستجو بين اخبار ارسال شده
  • امكان گرفتن خروجي RSS
  • ايجاد و مديريت بنرها و تبليغات
  • ايجاد و مديريت پيوندها
  • ايجاد و مديريت منوها
 • سايت و نمايش

  • ظاهر واكنشگرا امكان نمايش در تمام دستگاه هاي تبلت – لپتاپ و گوشي هاي موبايل
  • امكان جستجو و نمايش بر اساس شماره نشريه و تاريخ انتشار
  • نمايش آرشيو نشريه بر اساس تاريخ
  • استفاده از تكنولوژي Ajax براي نمايش بهتر صفحات و مطالب
  • امكان ارسال خودكار صفحات به كانال هاي تلگرام
  • امكان فرستادن اخبار بصورت خودكار در كانال هاي تلگرام

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/1/24  ] [ ۱۲ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

منظور از "بهترين شركت طراحي وب سايت" چيست؟ چگونه يك شركت به عنوان "بهترين شركت طراحي وب سايت در دنيا" شناخته مي شود؟ چه معيار هايي براي تشخيص اين شركت ها وجود دارند؟

قبل از اين كه متوجه شويم چگونه مي توان يك شركت را به عنوان بهترين شركت طراحي سايت در نظر گرفت منظور از "بهترين شركت طراحي وب سايت" چيست. ما در ابتدا به معرفي برخي شركت هايي مي پردازيم كه به اعتقاد ما بهترين هستند و سپس به بررسي دلايل و معيار هاي بهترين شركت طراحي سايت مي پردازيم.

ليست بهترين شركت هاي طراحي وب سايت

RAZORFISH

بهترين شركت طراحي سايت 

كشور: آمريكا

دليل: Razorfish يك وب سايت مسحور كننده ارائه مي دهد كه با خلاقيت كد نويسي شده است. مشتريان معروف اين شركت عبارتند از: مرسدس بنز، آئودي، والمارت و Southwest Airlines هستند.

PUBLICIS. SAPIENT

سايت برتر 

كشور: آمريكا

دليل: شركت Sapient، با تمامي شركت هاي صنعتي مانند خدمات بهداشتي و مسافرتي، خودرو و خرده فروشي كار مي كند. آن ها به مشتريان خود قول مي دهند كه فعاليت هاي تخصصي بي نظيري در زمينه كسب و كار ارائه دهند.

NORTH KINGDOM

برترين سايت سوئد

كشور: سوئد

دليل: كار آن ها در وب سايت هاي Vodafone و Got Milk بسيار عالي بود كه ما را تحت تاثير قرار داد. با توجه به كيفيت كلي كار آن ها، ما بر اين باور هستيم كه آن ها از بهترين طراحان وب در دنيا هستند. مشتريان معروف آن ها تويوتا و Coke هستند.

22SQUARED

وب سايت كشور: آمريكا

دليل: اين شركت چهارمين آژانس تبليغاتي مستقل در ايالات متحده مي باشد. بيشتر تمركز اين شركت بر روي توسعه محتوا هاي خلاقانه است. از مشتريان مهم اين شركت مي توان به هانز برانت، باشكين رابينز و GNC اشاره نمود.

ويژگي بهترين شركت هاي طراحي وب سايت

تعريف بهترين شركت طراحي وب سايت صرفا بر اساس طراحي نيست. نه تنها طراحي ذهني نيست، بلكه غير ممكن است كه بتوانيد همه شركت هاي طراحي وب سايت را بر اساس تنها مجموعه معيارهاي مشخصي ارزيابي كنيد.

اين به اين معني است كه شما نمي توانيد بر اساس تعدادي نمونه كار تعيين كنيد كه يك شركت بهترين شركت طراحي سايت است. ويژگي هاي ديگري هم وجود دارند كه بايد آن ها را در نظر گرفت. در ادامه به اين شرح ويژگي ها پرداخته ايم:

برنده شدن جايزه طراحي

جوايز 

اين مورد يكي از واضح ترين دلايل ما براي انتخاب بهترين شركت طراحي سايت است. در اين بين جوايز بين المللي و كشوري از اهميت بالايي برخوردارند. همچنين جوايز متعددي در مناطق يا ايالت هاي خاص وجود دارد كه مي توانند به بهترين طراحي وب محلي داده شوند.

رويكرد نوآورانه

نوآوري 

از آن جا كه طراحي وب سايت ها به طور مداوم در حال تغيير صنايع است، بهترين شركت هاي طراحي وب سايت كساني هستند كه سايت هاي مشتريان خود را با آخرين تكنولوژي به روز نگه مي دارند. حتي جالب ترين طرح ها نيز پس از چند سال از چشم افتاده مي شوند. براي بهترين شركت طراحي سايت مهم اين است كه ايده هاي خلاقانه اي را ارائه دهد كه براي مشتريان منحصر به فرد، تازه و مناسب هستند.

برخي از شركت ها ممكن است فكر كنند كه به سادگي با به روز رساني عناصر بصري رضايت مشتريان را به دست مي آورند، اما نوآوري واقعي به معناي تغيير در همه اشكال است. بهترين شركت هاي طراحي سايت بايد به مشتريان خود متعهد باشند، تعهد واقعي به مشتريان به اين معني است كه هميشه تمايل داشته باشند كه بهترين باشند.

نمونه كار هاي پرفروش

طراحي وب سايت بهترين شركت هاي طراحي سايت بايد طيف گسترده اي از نمونه كار ها را داشته باشند. براي كسب "بهترين شركت طراحي سايت" عنوان شركت بايد نشان دهد كه آنها در صنايع مختلف كار كرده اند. اين وب سايت ها را فقط براي يك صنعت و حوزه خاصي طراحي كنيد، كافي نيست. 

بهترين شركت هاي طراحي وب سايت مي توانند با ده ها مشتري از صنايع مختلف كار كنند كه اين نشان دهنده عناصر قوي همه كاره و سازگاري است. مشتريان مي خواهند بدانند شركت شما مي تواند براي آن ها بهترين وب سايت ممكن را پياده سازي كند يا خير!

خدمات ارائه شده

خدمات طراحي سايت 

اگر فقط تمركز را روي طراحي سايت بگذاريم، رتبه بندي بهترين شركت هاي طراحي سايت كار آساني خواهد بود. اما اين براي ما كافي نيست. بهترين شركت طراحي سايت بايد بتواند چيزي بيش از طراحي سايت را به مشتريان خود ارائه دهد. ارائه طيف گسترده اي از خدمات براي پاسخگويي به تمام نيازهاي مشتريان از بازاريابي اينترنتي گرفته تا توسعه كسب و كار، از جمله اين موارد است.

سابقه موفقيت هاي شركت

پشتيباني 

بدون سوابق اثبات شده از موفقيت هاي شركت نمي توان به راحتي آن را در ليست بهترين شركت هاي طراحي سايت قرار داد. براي در نظر گرفتن يك شركت بايد به مشتريان بالقوه شركت و رضايت آنان توجه داشت.

رشد شركت

رشد شركت  

همانند هر كسب و كار موفق، بهترين شركت طراحي در جهان بايد به طور مداوم در حال رشد و افزايش درآمد خود باشد. اين ها هر دو نشانه هايي از توسعه مستمر هستند و شاخص هاي خوبي هستند كه براي يك شركت ارزشمند است. البته اين به اين معني نيست كه بزرگترين شركت طراحي وب، بهترين است. بهترين شركت طراحي وب سايت با رشد مشتريان خود، كاركنان، درآمد و ساير عناصر كه به وضوح آنها را از رقبا جدا مي كند، نشان داده مي شود.

امتیاز:
بازدید: 2
برچسب:
:
[ 1397/1/24  ] [ ۱۲ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

انتخاب رنگهاي صحيح براي سايت، به همان ميزاني اهمييت دارد كه انتخاب گرافيك و مطالب براي سايت مهم مي باشند. اين مقاله به بحث پيرامون فاكتورهاي موثر در انتخاب رنگ براي استفاده در سايت مي پردازد.

رنگها تاثير زيادي بر مردم دارند. برخي از رنگها مي توانند عواطف گوناگوني را در مردم ايجاد كنند. عكس العملهاي عاطفي مي تواند تصوير شركت شما را در ذهن بينندگان خود تحت تاثير قرار دهد كه به نوبه خود مي تواند تاثير بسزايي روي برند شركت شما داشته باشد.

چنانچه شبهاتي در تاثير رنگ بر عواطف داريد، بهاين مطلب دقت كنيد: "غول چشم سبز"، "چشم قرمز"، يا "خاطره سياه رنگ". غول چشم سبز، مرتبط با حسادت، چشم قرمز، به معناي شخصي خشمگين و خاطره اي سياه رنگ به معناي افسردگي است. انسانها رنگها را به عواطف گوناگوني نسبت مي دهند. علم ثابت كرده است كه رنگهاي مختلف مي توانند انسانها را خوشحال، ناراحت، راحت، خشمگين، به وجد يا به ترس آورند.

 

هر چيزي كه بتواند در انسانها اين پاسخها را بوجود آورد، نيازمند آن است كه با دقت بيشتري در طراحي سايت مورد توجه قرار گيرد. رنگها تمايل دارند تا بصورت "طبيعي"، "گرم" يا "سرد" طبقه بندي شوند. در نتيجه اجازه دهيد نگاهي به آنها بياندازيم.

رنگهاي طبيعي

سفيد – سفيد به معناي خلوص و شفافيت است. در برخي فرهنگها، سفيد رنگ مرگ است در حاليكه در برخي ديگر از فرهنگها، سفيد رنگ اميد و ازدواج است.

 

خاكستري – خاكستري از اطمينان و محافظه كاري نشات مي گيرد. سايه هاي خاكستري، از مرسوم ترين رنگها براي لباسهاي رسمي كار هستند.

 

قهوه اي – قهوه اي به معناي زمين، خانه و خانواده است.

 

سياه – سياه به منزله بزرگنمايي قدرت، شكوه و پيچيدگي است. در برخي فرهنگها، سياه به معناي مرگ است.

 

رنگهاي گرم

قرمز – قرمز رنگي مطلوب براي جلب توجه است. و اين همان دليلي است كه چرا از اين رنگ براي نامه هاي تبليغاتي استفاده مي شود تا نكات ويژه مورد تاكيد قرار گيرند. قرمز سمبولي براي خشم، تخطي، شهوت و هوس است و مي تواند واقعا فشار خون افراد را بالاتر برد.

 

زرد – زرد به معناي ضعف يا ترس و همچنين گرما و خوشحالي است.

 

نارنجي – نارنجي به مرتبط با اشتهاي افراد است.

 

صورتي – صورتي معمولا نشان دهنده معصوميت، زنانگي و عشق است.

 

رنگهاي سرد

آبي – آبي اثر بي صدا بودن در افراد را دارد. آبي به منزله هوش و اعتماد است. جالب است بدانيد كه بسياري از سازمانهاي مالي و پزشكي از تم هاي آبي استفاده مي كنند. آبي مي تواند همچنين جلوگيرنده اشتها باشد.

 

سبز – در حاليكه سبز به معناي حسادت، حريص بودن و بي تجربگي است، ولي همين رنگ به معناي پول و ثروت نيز مي باشد.

 

ارغواني - ارغواني نشانه اي از خلاقيت است. سايه هاي تيره تر از اين رنگ، در زمانهايي از تاريخ، مختص به دربار و پادشاهان بود و سايه هاي روشنتر آن معمولا با عشق مرتبط هستند.

 

رنگهاي Web Safe

لامپهاي خلا، LCD و تلويزيون پلاسما، هر كدام، رنگها را بگونه اي متفاوت نشان مي دهند. ٢١۶ رنگ وجود دارد كه مي تواند در هر نوع صفحه نمايشي و در هر نوع مرورگزي به شكلي يكسان نشان داده شوند. اين ٢١۶ رنگ، رنگهاي Web Safe ناميده مي شوند. چنانچه پيوستگي در رنگها مهم باشد، شما مي بايست تنها از رنگهاي Web Safe در سايت خود استفاده نماييد.

طرحهاي رنگ

طرحهاي رنگ مي توانند تركيبي از يك رنگ، رنگهاي مكمل، يا رنگهاي متضاد باشند.

 

تك رنگ: طرحهاي تك رنگ از چندين سايه مختلف با شدتهاي مختلف رنگ بر روي پيش زمينه اي سياه و سفيد مي باشد. بعنوان مثال، چنانچه بخواهيد از يك طرح رنگ قرمز استفاده كنيد، مي توانيد از هر چيزي بين روشنترين صورتي تا قرمز تيره مايل به مشكي، استفاده نماييد.

 

رنگهاي مكمل: طرح رنگهاي مكمل از دو يا تعداد بيشتري از رنگهايي استفاده مي كنند كه در كنار هم مناسب مي باشند و تركيبي مطبوع را توليد مي كنند كه براي سليقه بيشتر افراد مناسب است. يكي از رنگها ممكن است غالب باشد و رنگ ديگر مكمل آن باشد.

 

رنگهاي متضاد: طرح رنگهاي متضاد از دو يا تعداد بيشتري رنگ غالب استفاده مي كنند تا يك "اثر چشمگير" توليد شود. بعنوان مثال، استفاده از صفحه اي با پيش زمينه آبي تيره و قابي با رنگ قرمز سير اطراف يك محدوده متني با رنگ پيش زمينه سفيد و فونت سياه، نوعي از طرح رنگ متضاد است.

 

طراحان سايت نياز دارند تا در هنگام استفاده از رنگهاي متضاد دقت كنند چراكه برخي از تركيب ها، منجر به اثر ارتعاش خواهند كرد نظير متن قرمز روي پيش زمينه آبي كه مي تواند به چشمان برخي افراد صدمه وارد كند. تركيبات ديگري نيز وجود دارند كه استفاده از آنها چندان مطلوب نمي باشد.

چهارچوب كلي رنگ ها

چهارچوبي كه در زير آمده است پيشنهادهايي مي باشند كه مي بايست در ساخت و طراحي صفحات در نظر گرفته شوند تا براي همگان خوانا باشد.

 

    متن بايد خوانا باشد. واضح است كه سياه روي سفيد، انتخابي پيش فرض است ولي تركيبات ديگر نيز مي توانند مناسب باشند. سفيد يا زرد يا رنگهاي روشن ديگر نيز روي پيش زمينه هاي سياه يا تيره مناسب مي باشند. ولي زرد، سبز يا خاكستري روي سفيد مناسب نمي باشند.

 

    از رنگهايي استفاده كنيد كه براي چشم جذاب و مطلوب هستند.

 

    رنگهايي را انتخاب كنيد كه تصويري را كه مي خواهيد به بازديد كنندگان تان بدهد.

 

    براي رنگهاي پيوسته در همه مرورگرها، از رنگهاي Web Safe استفاده نماييد.

 

    از تصاويري با شدت رنگ معمولي براي پيش زمينه استفاده نكنيد. اين كار سبب خواهد شد تا خوانايي متن كاهش يابد. چنانچه از تصويري استفاده مي كنيد، آن را با ويژگي watermark استفاده نماييد.

 

    رنگها مي بايست در صفحات سايت شما، متحدالشكل باشند تا برندي را براي سايت تان خلق كنند و به بازديد كنندگان اين حس را القا كند كه آنها هنوز روي سايت شما هستند.

امتیاز:
بازدید: 1
برچسب:
:
[ 1397/1/22  ] [ ۱۰ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

امروزه با توجه به پيشرفت و گسترش تكنولوژي اغلب افراد براي خريد و فروش املاك خود از اينترنت ياري مي گيرند و كم كم خريد و فروش املاك به صورت سنتي در حال از بين رفتن مي باشد. بهره بردن از وب سايتي در زمينه خريد و فروش املاك قطعا در ارتباط برقرار كردن با مشتريان به شما كمك خواهد نمود. در ساخت و طراحي اين گونه وب سايت ها بايد به ظاهر و زيبايي سايت خود در جذب مشتريان توجه ويژه اي داشته باشيد و همچنين بهينه سازي سايت در موتور هاي جستجو كمك بسيار زيادي به بيشتر ديده شدن سايت شما توسط مشتريان خواهد نمود. در نتيجه با طراحي سايت املاك شما خواهيد توانست به راحتي از بسياري از رقباي خود سبقت بگيريد و هميشه يك گام از آن ها جلوتر باشيد. محيط كاربري حرفه اي، مهم ترين امكاني است كه شركت طراحي سايت نوپرداز در اختيار مشتريان خود قرار مي دهد. متخصصان شركت طراحي سايت نوپرداز آماده ارائه مشاوره رايگان در زمينه طراحي سايت و اپليكيشن موبايل براي مشاورين املاك سراسر كشور مي باشند.

وب سايت هاي املاك معمولا با بهره بردن از يك محيط كاربري ساده اين امكان را در اختيار كاربران مي گذارند تا بتوانند به راحتي اطلاعات مربوط به ملك مورد نظر خود را در آن درج نمايند. مديران املاك بايد توجه داشته باشند كه ظاهر وب سايت شما از اهميت بالايي در افزايش بازديد ها از سايت شما برخوردار است و استفاده از طرحي مناسب مي تواند بسياري از بازديد كنندگان وب سايت شما را به مشتريان دائمي شما تبديل نمايد. توجه به مبحث سئو و بهينه سازي سايت از جمله عوامل مهمي است بايد براي افزايش مشتريان خود به آن توجه داشته باشيد. تجربه نشان داده است اغلب وب سايت هايي كليك و بازديد بيشتري دارند كه در رتبه هاي اول تا سوم موتور هاي جستجو قرار گرفته باشند و مابقي وب سايت ها سهم كمي از جستجو هاي اينترنتي را شامل مي شوند. پس حتما براي موفقيت در اين زمينه با متخصصان سئو و بهينه سازي سايت در ارتباط باشيد و از تجربيات آن ها اطلاعات لازم براي موفقيت كسب و كار خود استفاده نماييد. اما مزيت هاي طراحي سايت املاك چيست و اين وب سايت ها غالبا چه مشخصه هايي باي داشته باشند؟

مزاياي طراحي سايت املاك چيست؟

 • جلوگيري از انجام هزينه هاي تبليغاتي و انجام تبليغات سنتي كم اثر
 • افزايش بازديد كنندگان وب سايت شما
 • افزايش اعتبار كسب و كار شما نزد مشتريان
 • كاهش هزينه هاي سنگين مربوط به تبليغات و غيره
 • برند سازي با استفاده از سئو سايت املاك خود و پيشي گرفتن از رقبا از طريق اينترنت
 • نمايش مكان ها و نقشه آن ها به صورت آنلاين به مشتريان و كاربران سايت شما
 • امكان جستجو آسان و دسترسي سريع به اطلاعات ملك مورد نظر 
 • امكان ارائه كامل اطلاعات فروش و يا رهن و اجاره ملك مورد نظر
 • ايجاد بخش خبرنامه و مقالات پيرامون املاك و خريد و فروش آن ها
 • ارائه خدمات مختلف ديگر به راحت ترين روش و بدون صرف هزينه هاي اضافي

ويژگي صفحات سايت املاك

 • طراحي صفحه نمايش محدوده املاك بر روي نقشه شهر و كشور
 • طراحي صفحه جستجوي املاك بر اساس خريد و فروش، رهن و اجاره و غيره
 • طراحي صفحه معرفي املاك جديد
 • طراحي بخش ثبت نام كاربر هاي جديد
 • طراحي صفحه فروش هاي فوري و ويژه
 • طراحي صفحه تصاوير مختلف براي هر ملك
 • طراحي صفحه درج اخبار مربوط به املاك و مسكن هر شهر
 • امكان فرستادن و مديريت مطالب در وب سايت
 • امكان ايجاد صفحات مختلف و دلخواه
 • طراحي صفحه معرفي و درباره ما
 • طراحي صفحه راهنما مشتريان و كاربران
 • طراحي سوالات متداول كاربران وب سايت

در نهايت خاطر نشان مي شوم كه طبق پيش بيني كارشناسان، طي سال هاي آينده پيشرفت تكنولوژي سبب نابودي بسياري از شغل هاي سنتي خواهد شد و در مقابل آن شغل هاي زيادي در فضاي مجازي و اينترنت ايجاد مي شود. پس پيشنهاد مي كنيم، براي موفقيت در كسب و كار خودتان هر چه زودتر به فكر گسترش كسب و كارتان در دنياي اينترنت باشيد و رقباي اينترنتي خود را نيز در نظر بگيريد. كارشناسان شركت نوپرداز آماده خدمت رساني در زمينه طراحي سايت و فروشگاه هاي اينترنتي به مشتريان مي باشند.

امتیاز:
بازدید: 1
برچسب:
:
[ 1397/1/19  ] [ ۰۹ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

طراحي سايت هتل حرفه اي مي تواند افرادي كه قصد اقامت در هتل را دارند به سمت خود جذب نماييد. در صورتي كه وب سايت شما امكان خريد اينترنتي يا رزرو آنلاين هتل را براي مشتريان ايجاد كرده باشد و در جايگاه مناسبي در بين موتور هاي جستجو گر اينترنتي برخوردار باشد، حتما مي تواند بسياري از افراد را براي اقامت در هتل شما ترغيب كند. اين مدل وب سايت ها مي توانند با معرفي مكان هاي زيبا و جالب به مشتريان خود آن ها را نسبت به مراكز تفريحي و يا سياحتي پيرامون هتل خود آگاه سازند. استفاده از نقشه هاي گوگل و نشان دادن مكان هاي تورسيتي و تفريحي از عوامل با اهميتي هست كه مي تواند كاربران بسياري را به سمت وب سايت هتل هاي مختلف جذب نمايد. متخصصان شركت طراحي سايت نوپرداز آماده ارائه مشاوره و راهنمايي هاي لازم براي طراحي سايت هاي هتل داري به مشتريان عزيز مي باشند.

با طراحي سايت هتل شما قطعا گام بزرگي در مسير توسعه و گسترش كسب و كار خود با استفاده از فضاي نامحدود اينترنتي خواهيد برداشت. استفاده درست از اصول سئو و بهينه سازي وب سايت ها و طراحي واكنش گرا سايت از جمله عوامل ضروري در طراحي سايت هتل مي باشد كه گوگل نيز اخيرا در رتبه بندي وب سايت ها اهميت زيادي براي آن قائل شده است. كافي است برترين هتل ها را آناليز نماييد تا متوجه شويد كه اين هتل ها توجه ويژه اي به فضاي اينترنت و طراحي سايت براي هتل خود دارند. شركت طراحي سايت نوپرداز با استفاده از نيرو هاي متخصص در اين زمينه مي تواند تاثير مهمي براي پيشرفت كسب و كار شما و فعاليت اينترنتي جدي تر شما داشته باشد.  اما رعايت چه نكاتي براي طراحي سايت هتل با اهميت است؟ مزيت هاي طراحي سايت هتل چيست و چه شركت هايي در اين زمينه فعاليت دارند؟

نكاتي مهم در طراحي سايت هتل

از جمله ويژگي هاي با اهميت وب سايت هاي هتل داري، استفاده از محيط سي پنل مناسب مي باشد كه در آن كاربران بتوانند به راحتي اطلاعات مورد نياز هتل را درج، حذف و ويرايش نمايند. محيط سي پنل بايد كاربر پسند و استفاده از آن آسان باشد تا كاربر دچار سردرگرمي نشود. هتل داران بايستي به اين نكته توجه كنند كه استفاده از طرح و ديزاني مناسب براي رشد كسب و كار آن ها بسيار با اهميت مي باشد و جزء ضروري ترين بخش هاي سايت هاي هتل داري است. طراحي واكنش گرا وب سايت ديگر عاملي است كه اگر به آن توجه نداشته باشيد ممكن است بخش عظيمي از مشتريان و بازديد كنندگان وب سايت خود را از دست بدهيد.

سئو و بهينه سازي وب سايت هتل از جمله مهم ترين خدماتي است كه مي تواند براي افزايش باديد كنندگان شما موثر واقع شود. توجه داشته باشيد پس از اين كه كار طراحي وب سايت شما به پايان برسد، سئو مي تواند اصلي ترين وظيفه براي رونق كسب و كار شما باشد. مشاوره گرفتن از متخصصان سئو از جمله مهم ترين كار هايي است كه شما بايد قبل و بعد از طراحي سايت خود به آن توجه داشته باشيد.

مزيت هاي طراحي سايت هتل

 • آسان تر شدن كار براي مشتريان شما و كسب رضايت آنان
 • تبليغات هتل خود به صورت هميشگي از طريق استفاده از موتور هاي جستجو
 • معرفي فضاي هتل و ارائه عكس ها و فيلم هايي از محوطه هاي پيرامون آن براي جذب مشتريان بيشتر
 • در دسترس بودن هميشگي و ارائه خدمات آنلاين به مشتريان
 • كاهش هزينه هاي اضافي و هنگفت براي تبليغات و غيره
 • افزايش اعتبار شما نزد مشتريان سايت هتل
 • معرفي شهر و استاني كه هتل در آن قرار دارد
 • ايجاد ارتباط به سايت هاي گردشگري و تفريحي براي افزايش مشتريان اينترنتي شما
 • افزايش بازديد كنندگان وب سايت هتل شما با استفاده خدمات سئو و بهينه سازي سايت
 • توسعه كسب و كار خود با استفاده از فضاي نامحدود اينترنت
 • ارائه خدمات sem براي افزايش بازديد از وب سايت هتل شما

ويژگي صفحات سايت هتل

 • طراحي صفحه رزرو هتل و اماكن اقامتي
 • طراحي صفحه پرداخت آنلاين با استفاده از درگاه هاي بانكي مختلف
 • طراحي صفحه زمان بندي براي بررسي اتاق هاي خالي و پر در هتل
 • طراحي صفحه دسته بندي اتاق ها بر اساس ظرفيت آن ها
 • طراحي صفحه توضيحات مربوط به اتاق ها
 • طراحي صفحه خدمات آنلاين مشتريان
 • طراحي صفحه معرفي هتل و تاريخچه آن
 • طراحي صفحه براي پيشنهاد هاي خاص در روز هاي خاص
 • طراحي صفحه معرفي رستوران هاي داخل هتل
 • طراحي صفحه توضيحات اماكن ديدني اطراف هتل
 • طراحي صفحه ثبت نام و ارتباط با مشتريان
 • پشتيباني يك ساله رايگان همراه با ميزباني و ثبت دامنه ir رايگان
 • امكان ساخت اپليكيشن android و ios به درخواست مشتريان

وب سايت هاي هتل داري برتر دنيا

آيا مي دانيد برترين وب سايت هاي دنيا در زمينه هتل داري كدام اند؟ اين وب سايت ها چه خدماتي را به مشتريان خود ارائه مي دهند؟

با گسترش گردشگردي در دنيا، امروزه شاهد مسافرت و بازديد توريست هاي مختلفي از نقاط ديدني و جالب در سراسر دنيا هستيم و به همين جهت بهره بردن از يك وب سايت در دنياي اينترنت مي تواند مسافران زيادي را براي اقامت در هتل شما جلب نمايد. امروزه وب سايت هاي مختلفي در زمينه هتل داري مشغول فعاليت هستند كه خدمات مختلفي در زمينه رزرو بليط، بررسي هتل و اتاق هاي آن و زمان بندي اتاق هاي هتل و... ارائه مي دهند. اين هتل ها كه از جديد ترين تكنولوژي هاي روز دنيا هم بهره مي برند داراي وب سايت هايي هستند. براي معرفي برترين وب سايت هاي هتل داري دنيا مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • هتل اينتركانتيننتال (Intercontinental Hotel Group)
 • گروه هتلداري ويندهام (Wyndham Hotel Group)
 • موسسه هتلداري بين‌المللي ماريوت (Marriot International)
 • هتل هيلتون (Hilton Hotels)
 • گروه هتلداري آكور (Accor Group)
 • گروه هتلداري انتخاب (Choice Hotels)
 • گروه‌ هتلداري بست وسترن (Best Western)
امتیاز:
بازدید: 7
برچسب:
:
[ 1397/1/16  ] [ ۰۹ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

تصميم گيري براي راه اندازي يك شركت طراحي سايت كار آساني نيست و نياز به تلاش زياد، استحكام، و جاه طلبي دارد. شما تصميمات سخت و دشواري را پيش رو داريد كه در  موفقيت و رشد كسب و كار شما تاثير به سزايي خواهد داشت. در ادامه به بررسي نكاتي مي پردازيم كه در راه اندازي شركت طراحي سايت شما ضروري هستند.

طراحي سايت 

شروع كار خود به عنوان يك فريلنسر 

قبل از اين كه مديريت يك كسب و كار را به دست بگيريد بهتر است كه تجربه كار مستقل را هم داشته باشيد. در اين مدل كسب و كار ها شما رئيس خود هستيد و مسئول هر جنبه اي از اجراي يك كسب و كار هستيد. فريلنسر به شخصي گفته مي شود كه در يك زمينه مانند خياطي متخصص است و به صورت پروژه اي براي خودش كار مي كند. اين مدل كار كردن باعث افزايش تجربه كاري شما و ياد گرفتن نكات مهمي قبل از راه اندازي شركت طراحي سايت خواهد شد.

ارتقاء سرمايه گذاري جديد

حال كه شما فريلنسر بودن را تجربه كرديد، گام بعدي در راه اندازي شركت طراحي سايت اين است كه پايه اي بسازيد تا به رشد كسب و كار شما كمك نمايد. استفاده از يك وب سايت گزينه اي عالي براي شروع كار و بازاريابي اينترنتي شما خواهد بود. 

پيدا كردن مشتريان جديد و كار كردن با آن ها

حال كه شركت شما راه اندازي شده است و وب سايت شما نيز طراحي گرديده، همه چيز آماده است به جز مشترياني كه به وب سايت شما بيايند. پيدا كردن مشتريان جديد يكي از بزرگترين چالش هايي مي باشد كه در هنگام شروع كسب و كار شما در طراحي سايت صورت مي گيرد. تاكتيك هاي بي شماري از جمله سئو و بهينه سازي سايت شما براي به دست آوردن مشتريان بيشتر وجود دارد كه در مقالات بعدي درباره آن ها صحبت خواهيم نمود. 

با اين كه پيدا كردن مشتريان و بستن قرارداد با آن ها بسيار چالش برانگيز است، اما كار اصلي زماني آغاز خواهد شد كه به بودجه بندي، مديريت و انتظارات مشتريان مي رسيم. 

عوامل رشد شركت طراحي سايت

قطعا در رشد يك شركت طراحي سايت عوامل متعددي دخيل هستند اما من سعي كردم تعدادي از مهم ترين اين عوامل را در زير بيان نمايم:

 • محدوديت هاي كاري خود را بيشتر كنيد.
 • ارائه خدمات مناسب به مشتريان و دانستن اين نكته كه مردم هرگز فراموش نمي كنند. 
 • خودتان به سطح يك متخصص در زمينه طراحي سايت برسانيد و به جامعه معرفي كنيد.
 • بر روي نياز هاي مشتريان تمركز كنيد، نه نياز هاي خودتان
 • خدمات طراحي سايت خود را تخصصي كنيد.
 • ارزش مشتريان از سود مورد نظر ما بيشتر است.
 • تيم سازي درست
 • هدف گذاري و بازاريابي دقيق
 • سعي كنيد درك مستقيمي از مشتريان شركت داشته باشيد.
 • با شركاي قدرتمند در صنايع مختلف همكاري كنيد
امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1397/1/16  ] [ ۰۹ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

امروزه اغلب خبر گزاري هاي معروف در دنيا مانند BBC و CNN علاوه بر استفاده نمودن از ابزار هاي رسانه اي كه در اختيار دارند نسبت به طراحي وب سايت اختصاصي نيز اقدام كرده اند. شما مي توانيد باطراحي سايت خبري خدمات زيادي را از طريق اينترنت به مخاطبان خودتان ارائه نماييد و همچين مخاطبان بيشتري را به سوي خبر گذاريتان جذب نماييد. از جمله روش هاي جذب مخاطب استفاده از خبر نامه ها در وب سايت خبري است كه با استفاده از آن مي توانيد روزانه تعداد زيادي بازديد كننده را به سمت سايت خود جذب نماييد. از طرفي ديگر استفاده از يك وب سايت خبري قطعا مي تواند بر افزايش اعتماد شما نزد مردم نيز بيافزايد. سايت خبر گزاري فارس و همچنين سايت خبري ايسنا از جمله سايت هاي معروف در بين سايت هاي خبري مي باشند كه با بهره بردن از يك وب سايت خوب امكانات بيشتري را در اختيار كاربران خود گذاشته اند. اما در طراحي سايت هاي خبري نكاتي وجود دارند كه بايستي به آن ها توجه ويژه داشت. شركت طراحي سايت نوپرداز با داشتن سابقه و نمونه كار هاي حرف هاي در زمينه طراحي سايت خبري آماده ارائه خدمات پيشرفته و حرفه اي به مشتريان گرامي مي باشد.

نكات با اهميت طراحي سايت خبري

شايد با اهميت ترين چيزي كه در وب سايت هاي خبري مورد نياز مي باشد، يك فضاي سي پنل مناسب است. محيطي كه در آن امكان افزودن، ويرايش و يا حذف سريع مطالب وجود داشته باشد و كار با آن نيز سخت نباشد. كارمندان مراكز خبري مي توانند با استفاده از محيط سي پنلي كه در اختيار آن ها قرار داده مي شود، به راحتي تغييرات مورد نياز خود را بر روي وب سايت انجام بدهند. از جمله ويژگي هاي مهم وب سايت هاي خبري سرعت سايت و مباحث امنيتي آن مي باشد، مخصوصا اين كه اخيرا گوگل و موجور هاي جستجو اهميت ويژه اي را براي سرعت وب سايت ها و رتبه بندي آن ها بر اساس سرعت قائل شده اند و وب سايت هايي كه فاقد اين ويژگي باشند با كاهش رتبه محسوسي مواجه خواهند شد.

وب سايت خبري شما بايد سرعت لود خوبي داشته باشد تا كاربران از وب سايت شما استقبال كنند. همچنين امنيت بالا و استفاده از رمز نگاري هاي پيشرفته از جمله مباحث تخصصي است كه بايستي هنگام طراحي سايت خبري خود به آن توجه داشته باشيد. طراحي سايت هاي خبري، نيازمند مشاوره با افرادي كاردان و متخصص در اين زمينه است و توصيه مي كنيم با شركت هاي طراحي سايت كه سابقه كاربري خوبي در اين زمينه دارند وارد همكاري شويد. همچنين استفاده از خدمات سئو و بهينه سازي وب سايت هاي خبري مي تواند سبب افزايش بازديد كننده ها از وب سايت خبري شما از سريق موتور هاي جستجو مانند گوگل گردد. متخصصان شركت نوپرداز در راستاي كسب رضايت مشتريان آماده ارائه مشاوره رايگان در زمينه طراحي سايت هاي خبري به مشتريان محترم هستند.

دلايل استفاده از سايت خبري

 • اعتماد مردم نسبت به وب سايت شما بيشتر خواهد شد
 • گسترش مخاطبان شما و دسترسي از نقاط دور با استفاده از اينترنت 
 • بيشتر شدن تاثيرات تبليغات شما به دليل افزايش مخاطبان 
 • اصلاح آني مشكلات نگارشي و صفحات مختلف
 • كاهش هزينه هاي تبليغاتي و اضافي وب سايت خبري شما
 • تبادل اطلاعات سايت با سريع ترين روش ممكن
 • افزايش بازديد كنندگان و اعضاي خبرنامه
 • دسترسي راحت تر بازديد كنندگان به خبر هاي شما
 • ايجاد يك تبليغ هميشگي و پايدار براي وب سايت خبري شما
 • توسعه خبرگذاري شما به يك فضاي نامحدود و پر مخاطب
 • افزايش فضاي رقابت از يك شهر به فضاي نامحدود اينترنت

ويژگي هاي صفحات سايت خبري

 • طراحي صفحه كنترل پنل براي مدير با كليه امكانات
 • طراحي صفحه ارسال و ويرايش خبر ها
 • طراحي صفحه مديريت سرويس هاي خبري
 • طراحي صفحه ارائه گزارش ها
 • طراحي صفحه مديريت آرشيو خبر ها
 • طراحي صفحه ساخت خبر نامه
 • استفاده از جديد ترين متد هاي طراحي سايت هاي خبري و سئو آن ها 
 • طراحي صفحه ارتباط با ما 

برترين سايت هاي خبري دنيا

 • سايت خبري CNN متعلق به كشور آمريكا
 • شبكه خبري BBC متعلق به كشور بريتانيا
 • سايت خبري فرانس 24 وابسته به كشور و دولت فرانسه
 • شبكه خبري فاكس نيوز وابسته به ايالات متحده آمريكا
 • سايت خبري پرس تي‌ وي وابسته به جمهوري اسلامي ايران

برترين سايت هاي خبري ايران

 • وب سايت خبري تابناك 
 • خبر گزاري فارس 
 • سايت خبر آنلاين 
 • وب سايت خبري عصر ايران 
 • سايت خبر گزاري مهر
 • سايت خبري افكار
 • سايت رجا
 • وب سايت فرارو
 • سايت خبري فردا
 • سايت خبرگذاري مشرق
امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1397/1/16  ] [ ۰۹ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

چند هفته اي است كه در گير طراحي و مراودات كاري براي طراحي وب سايت يك هتل ۵ ستاره مي باشيم و تجربيات و نيز مطالعات زيادي در طراحي وب سايت هتل ها كسب كرده ايم. طراحي سايت هتل ها بسيار مشكل بوده و من اكنون سعي مي كنم در يكي دو مقاله آينده اصول و نيز تجربيات خودم را كه در مراودات كاري بسيار زياد خود طي ۳ سال گذشته با مديران اين هتل بدست آورده ام براي شما به عنوان يك تجربه بيان نمايم.( وب سايت قبلي هتل را نيز ۳ سال پيش ما طراحي نموده ايم و پروژه بازاريابي اينترنتي خارجي اين هتل نيز به عهده ما بوده است.)

طراحي وب سايت عالي مي تواند ابزاري قدرتمند براي ايجاد برند باشد و اصولا در خارج از ايران شركت هاي طراحي وب سايت بزرگي وجود دارند كه تخصصا وب سايت هتل ها را طراحي مي نمايند. در تجارت هتل داري وب سايت به شما اين توانايي را مي دهد كه خدمات و جو هتل خود را به مخاطب نشان دهيد. در وب سايت هاي زير مي بينيد چطور وب سايت هتل مي تواند طراحي بسيار زيبا داشته و سريعا مخاطب خاص خود را جذب كند.

اگر سايت هاي هتل ها را جست و جو كنيد مي بينيد كه  تعداد زيادي هتل تجملي وجود دارند كه سايت هاي آنها نتوانسته اند تسهيلات مكان را به زيبايي به تصوير بكشند. به نظر مي رسد كه اهميت حضور آنلاين و داشتن سايت خوب  هنوز هم به درستي درك نشده است.

بسياري از وب سايت هاي هتل طراحي خود را به لي اوتي تميز و خوش طرح اما خسته كننده محدود مي كنند. بسياري از آنها از فونت هاي بسيار كوچك،  پس زمينه سفيد ايجاد كرده و سعي نمي كنند كاربر را تحت تأثير قرار دهند. مطمئنا مخابين هدف متفاوتي وجود داشته و از هتل هاي با مخاطب تاجر تا هتل هاي مجلل  هر كدام مخاطب خاص خود را دارد. بنابراين بايد هر نوع هتل  و هر نوع از مخاطب با بهترين تكنيك هاي طراحي سايت به هدف شليك كرد. تصوير هتل شما بايد اين پيغام را برساند كه مكان مناسب براي اقامت است.

بسياري از طراحي هاي عالي وب سايت از فلش براي ايجاد افكت هاي خوب مخصوصا در عكس ها استفاده مي كنند. در بعضي از صفحات اين مسئله باعث افزايش زمان لودينگ شده و اين مسئله اصلا براي سئو مناسب نيست. البته درست است كه يكي از جنبه هاي مهم سايت تأثيري است كه بر بازديدكنندگان مي گذارد وليكن تاثير موتور هاي جستجو به خصوص گوگل در افزايش نرخ رزرو هتل ها به هيچ وجه قابل گذشت نيست.

ولي هيچ وقت فكر نكنيد كه اگر هتل خاصي ۵ ستاره است وب سايت ايشان نيز ۵ ستاره باشد. بالعكس بسياري از هتل هاي مجلل و معروف نمي توانند حضور اينترنتي با شكوهي داشته باشند.  براي رسيدن به چنين سطح از فعاليت هاي اينترنتي طراحان بايد مداوم در حال كار كردن باشند. حل به سايت هاي زير توجه كنيد كه طراحان وب سايت هاي اين هتل ها كارهايي عالي انجام داده اند.

 

طراحي سايت هتل littlepalmisland

طراحي سايت هتل littlepalmisland

 

اين اولين مثال از سايت هايي است كه جو اقامتگاه را به صورت عالي به كاربر منتقل مي كند. جو روشن است و پس زمينه از ميوه هاي استوايي پر شده است و تصوير زيباي دريا شما را وسوسه مي كند شنا كنيد.  اين سايت چنين حسي را القا مي كند: ” من بايد برم اونجا!”

 

هتل پالمز در لاس وگاس نيز يكي ديگز از نمونه هاي من بايد برم اونجا! است. در اين سايت فيلمي عالي پخش مي شود كه باعث مي شود شما حس پارتي پيدا كرده و اين ايده را به شما مي دهد كه اقامت در اين هتل به معناي تفريح و هيجان است.  البته اين وب سايت از طيق ايران بسته شده است..

 

 

طراحي سايت هتل plaza-athenee-paris

طراحي سايت هتل plaza-athenee-paris

 

 

اين وب سايت هتل پلازا آتن در پاريس است كه بخشي از مجموعه هتل هاي دوركستر محسوب مي شود. اين وب سايت استايل خاص اين سري هتل هاي زنجيره اي را دنبال كرده است كه با ساير هتل هاي بسيار فرق دارد. شما مي توانيد با استفاده از لينك عكس ها به ساير هتل هاي زنجيره نيز منتقل شويد. اين هتل يك هتل با طراحي كلاسيك است.

 

 

طراحي سايت هتل beverlyhillshotel

طراحي سايت هتل beverlyhillshotel

 

 

اين سايت نيز مانند مثال هاي بالاست. يك هتل و يك طراحي امريكايي بسيار حرفه اي با عكس هاي بسيار حرفه اي تر. در هر دو وب سايت در كنار و سمت راست تصوير مي توانيد محل ديگر هتل هاي مجموعه را ببينيد.

 

استفاده از رنگ هاي ساده و ساختار شفاف با كمي حالت مجلل شكلي عالي به وب سايت وين داده است. سيستم رزرواسيون آنلاين بسيار عالي در كنار تصيوير بسيار بزرگ هتل ديده مي شود.طراحي به گونه اي است كه اين سيستم و پس زمينه در تمام صفحات ديد بسيار خوبي دارند.

http://www.summithotels.com

 

نمونه اي از راهنمايي بسيار  فشرده كاربران اما كارساز. برنامه نويسي سيستم هاي مختلف آن ها بسيار عالي بوده است.

 

 

طراحي سايت هتل ariahotel

طراحي سايت هتل ariahotel

 

 

اين طراحي شايد آنقدر قوي نباشد اما اگر به فكر چيزي بسيار ساده هستيد اين يكي بسيار عالي است.

 

 

طراحي سايت هتل ariahotel

طراحي سايت هتل ariahotel

 

 

باز هم نمونه اي از رنگ هاي زنده و ظاهري مدرن.  نحوه گشت زدن در وب سايت باعث ايجاد جو خاص شده است و استفاده از HTML 5  در وب سايت بسيار جالب توجه است.

 

 

طراحي سايت هتل ariahotel

طراحي سايت هتل ariahotel

 

 

ظاهري زيبا با رنگ خاكستري و لي اوتي بسيار زيبا و تميز. هتلي در يك شهر پر جمعيت.

 

 

طراحي سايت هتل ديگري

طراحي سايت هتل

 

 

تصوير واقعا شبيه قنادي بوده و حس اقامت در مكاني با غذاهاي عالي را ارائه مي كند. يكي از عالي ترين طراحي هاي صفحه اول بود.

 

 

طراحي سايت هتل hotel-oxford

طراحي سايت هتل hotel-oxford

 

 

عجب طراحي زيبايي!  در اين طراحي احتياجي به اسكرول نبوده و محتوا دقيقا مختصر و مفيد ارائه شده است.  اين سايت استايل مدرن و ساده از هتل را به كاربر منتقل مي كند. در حالي كه با رنگهاي كهنه قديمي بودن خود را نيز القا مي نمايد.

 

 

طراحي hotel-oxford

طراحي hotel-oxford

 

 

يكي ديگر از طراحي هاي ساده و تميز با كمي حس تجمل رمانتيك. يك سيستم بسيار مجلل و با شكوه.

 

 

طراحي سايت هتل ها

طراحي سايت هتل ها

 

 

اين طراحي حس سنت، تاريخ و حرفه اي گرايي را  منتقل مي كند. چنين وب سايت با طراحي ايراني از اين بسيار بهتر مي شود. با اينكه از فلش استفاده شده ولي من منتظر بازشدن صفحات مي مانم.

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1397/1/16  ] [ ۰۸ ] [ webdesigningcompany ] [ ]

ملاك هاي انتخاب شركت طراحي سايت

كسب و كارهاي ايننترنتي در سالهاي اخير رشد چشم گيري را در بين مالكان كسب و كار از آن خود نموده است. از اين رو خيلي از مالكان كسب و كار تمايل دارند كه كسب و كار خود را در فضاي آنلاين بر روي وب سايت پياده سازي نمايند. البته هرچند اين فقط در مورد كسب و كارها صدق نمي كند و بسياري از اشخاص هستند كه تمايل به داشتن سايت هاي شخصي، خبري و … دارند.

در نتيجه وقتي شخصي تصميم ميگيرد كه سايتي براي خود و يا كسب و كار خود داشته باشد اين سوال براي او مطرح مي شود كه در حال حاضر وب سايت مورد نظر خود را به چه شخص و يا شركتي واگذار نمايد.

ملاك هاي انتخاب شركت طراحي سايت

در ادامه به برخي ملاك هاي انتخاب شركت طراحي سايت مناسب مي پردازيم:

۱-گرافيك و نقش مهم آن در طراحي سايت:

بر اساس دانش روز در زمينه طراحي سايت كارشناسان امر عقيده دارند كه رويكرد گرافيكي به تصاوير از سفالينه‌هاي شوش و سيلك تا نگارگري كتاب‌هاي خطي در فرهنگ ما جايگاه ويژه‌اي داشته است. طراحي نماد، تصويرسازي، صفحه آرايي و خطاطي (تايپوگرافي) هم در آثار هزاران سال پيش ديده مي‌شود و هم در مدرن‌ترين آثار امروزي. آنچه باعث شده اين رويكرد طراحي همچنان زنده بماند، انعطاف پذيري آن نسبت به تغييرات و پيشرفت‌هاي جوامع است. مثلا با اختراع چاپ، هنر نگارگري جايگاه خود را به صفحه آرايي و تصويرسازي داده است و حالا امروز، پديده اينترنت اتفاقي به همان اهميت اختراع خط يا چاپ است و در اين عرصه نيز گرافيك حرف آخر را مي‌زند.
با پيشرفت جوامع، استفاده عوام مردم از اينترنت روز به روز افزايش يافته است و اكنون به يكي از قدرتمندترين و پرمخاطب‌ترين رسانه‌ها تبديل شده است و برگ برنده اين رسانه در اين نكته است كه بخش اعظمي از مخاطبان، خود نيز توليدكننده محتوا هستند. به طوري كه روزانه بيش از هفت ميليون صفحه به اينترنت اضافه مي‌شود.اگر به ياد آوريم كه نحوه نمايش محتوا در وب غالبا به صورت متن و تصوير است، جايگاه و حوزه تاثير گرافيك را در اين عرصه مي‌توانيم درك كنيم. مسلما نمي‌توانيم انكار كنيم كه اين گرافيك است كه نهايتا ميزان تاثير و جذب مخاطب را تعيين مي‌كند.طراحي گرافيك سايت فقط نقش تزئيني و جانبي را در يك وب سايت ندارد. گرافيك صفحات وب در مرحله اول بايد سهولت دسترسي و نظم دهي به محتوا را تضمين كند و بعد به جنبه هاي تزئيني بپردازد استفاده از طراحي وب سايت مناسب و گرافيك حرفه اي و با كيفيت در آن باعث مي شود كسب و كار شما حرفه اي تر به نظر برسد. اصولاً به حرفه اي ها بيشتر اعتماد مي شود و اعتماد باعث فروش بيشتر خواهد شد.

گرافيك و نقش مهم آن در طراحي سايت

 

۲-كارايي و سرعت عملكرد سايت:

برخي از سايت ها پس از مدتي كار كردن دچار كندي قابل ملاحظه اي مي شود كه اين امر به دليل بالا رفتن حجم بانك اطلاعاتي و رعايت نكردن يك سري از نكات فني در پياده سازي وب سايت ها مي باشد. به عبارتي ديگر وقتي كاربر به صفحه اي ارجاع داده مي شود كه قرار است يك سري از اطلاعات موجود در سايت كه در بانك اطلاعاتي موجود مي باشد را مشاهده نمايد با مشكل طولاني بودن واكشي اطلاعات از بانك اطلاعاتي مواجه مي شود.

تيم بسيار قوي شركت طراحي سايت وب افرا با بهره مندي از دانش روز و نيروي متخصص خود بهترين عملكرد و سرعت را در طراحي هاي خود داشته است.

كارايي و سرعت عملكرد سايت

۳-پياده سازي رابط كاربري(UI):

UI مخفف كلمه User Interface ميباشد كه به صورت به “رابط كاربري” معنا ميشود. بر خلاف UX كه بر احساس كلي كاربر از يك محصول معطوف است، UI به چگونگي صفحه بندي محصول توجه دارد. آنها مسئول طراحي هر صفحه با ابزارها و صورتي هستند كه بتواند مسيري كه طراح UX طراحي نموده را پياده سازي و جايگذاري نمايد. به عنوان مثال زماني كه يك طراح UI ميخواهد يك داشبورد سيستم آمارگيري را پياده سازي كند، ممكن است تصميم بگيرد كه مهمترين موضوع صفحه را در بالاي صفحه قرار دهد، و يا آن را در نوار كناري صفحه و يا با طراحي يك دكمه آن را به گونه اي كه به تجربه مشاهده اي كاربر و كليت طرح كمك نمايد نمايش بدهد.

همنچين طراحان UI معمولاً وظيفه يكپارچگي سبك طراحي در كل روند محصول را نيز بر عهده دارند، به صورتي كه به صورت شهودي، نوع چينش و محتواي صفحات با يكديگر همخواني داشته باشد و همچنين زبان طراحي مورد استفاده سازگاري خودش را در تمامي روند ها و صفحات محصول حفظ نمايد. حفظ اين ثبات در نمايش المان ها، نمايش خطاها و سبك طراحي ضروري مي باشد.

شركت طراحي وب افرا مفتخر است بهترين كيفيت در طراحي رابط كاربري را ارائه كرده و همواره در حال پياده ساري رابط هاي كاربري جديدتر و پيشرفته تر گام بردارد.

پياده سازي رابط كاربري

۴-طراحي ريسپانسيو و واكنش گرا:

كاربران ممكن است وب سايت را با دستگاه هاي متفاوتي مشاهده نمايند. همانطور كه ميدانيد در چند سال اخير، با ورود گوشي هاي هوشمند و تبلت ها، موجب شده است كه آمار مشاهده وب سايت ها توسط اين دستگاه هاي هوشمند به طور چشمگيري بالا رود كه اينجا مفهومي به نام سايت هاي ريسپانسيو و يا واكنش گرا نمود پيدا مي كند. به عبارتي ديگر، وب سايتها بايد طوري طراحي شوند كه در تمامي اين دستگاه ها به خوبي نمايش داده شوند. چون اين دستگاه ها هركدام از لحاظ اندازه صفحه نمايش با يكديگر تفاوت دارند. به فرض مثال اگر سايتي فقط براي صفحه نمايش هاي كامپيوترهاي شخصي طراحي شده باشند آن وقت در نمايش در صفحات دستگاه هاي موبايل با مشكل روبه رو مي شوند كه در اين صورت دو مشكل جدي به وجود مي آيد: ۱- كاربر به خوبي با موبايل و يا تبلت نمي تواند محتويات سايت را مرور نموده و با قسمت هاي مختلف آن كار نمايد. ۲- گوگل اخيرا اعلام نموده است كه در الگوريتمهاي جديد خود براي سايت هايي كه به صورت واكنش گرا طراحي نشده اند رتبه منفي در نظر مي گيرد و به صورت جدي به اين گونه سايتها اخطار جدي داده است.

براي رفع اين مشكل شركت طراحي سايت وب افرا با استفاده از جديدترين تكنولوژي ها سايت هاي خود را به صورت صددرصد واكنش گرا طراحي مي كند.

طراحي ريسپانسيو و واكنش گرا

سخن آخر:

شركت طراحي سايت يكي از بهترين شركت هاي طراحي سايت در تهران مي باشد كه توانسته با استفاده از كادر كاملا توانمند خود پروژه هاي بزرگي رو به اتمام برساند.

امتیاز:
بازدید: 6
برچسب:
:
[ 1397/1/16  ] [ ۰۸ ] [ webdesigningcompany ] [ ]
[ ]
.: Weblog Themes By bornablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 5
دیروز : 2
افراد آنلاین : 1
همه : 230
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب